Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Α/Γ - Α' Ημέρα (Άγιος Κοσμάς) 28/4/2018

Αποτελέσματα

Δυνατή εμφάνιση έκανε ο Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδας την πρώτη ημέρα του Διασυλλογικού Πρωταθληματός Α/Γ στον Άγιο Κοσμά.

Κατέκτησε την πρώτη θέση στην ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Αν. Στερέας - Εύβοιας και την πέμπτη θέση στον 5ο Όμιλο ανάμεσα σε 45 σωματεία του Πειραιά, Νοτιοδυτικής Αττικής, Ανατολικής Στερεάς και Εύβοιας.

Στο βάθρο ανέβηκαν η Γεράση Ίρις στην δεύτερη θέση στα 400μ., στην δεύτερη θέση η Τσάπαλη Μαρία Άννα στα 3.000μ. με Φυσικά Εμπόδια, στην τρίτη θέση στην Δισκοβολία η Λουκουκίδη Άννα Μαρία και στην τρίτη θέση η Σκυταλοδρομία 4 Χ 100μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ με Μπούντρου Μαρία - Φραντζή Δήμητρα - Αργυρού Μαρίτα και Θεοδώρου Έφη.

Το όριο για τους Πανελλήνιους Αγώνες έπιασαν η Τσάπαλη Μαρία Άννα στα 3.000μ. με Φυσικά Εμπόδια, η Γεράση Ίρις, Αργυρού Μαρίτα και η Μοναστηριώτη Ελευθερία στα 400μ.

 

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 205 12 217
2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 33 132 165
3 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 37 61 98
4 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13 84 97
5 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9 54 63
6 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 18 24 42
7 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3 34 37
8 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 10 24 34
9 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 2 32 34
10 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 32 1 33
11 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 26 5 31
12 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11 12 23
13 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 0 22 22
14 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 14 7 21
15 ΑΟ ΕΡΜΗΣ  9 11 20
16 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 9 11 20
17 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 17 0 17
18 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 5 11 16
19 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 3 13 16
20 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 0 13 13
21 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12 0 12
22 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11 1 12
23 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 11 0 11
24 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 0 10 10
25 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0 8 8
26 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 4 3 7
27 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 5 7
28 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 0 5 5
29 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 4 0 4
30 ΑΟ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ -ΝΙΚΑΙΑΣ 3 0 3
31 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 0 3 3
32 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 0 2 2
33 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ 2 0 2
34 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 0 1 1
35 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΌ 1 0 1
36 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0 1 1
37 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 0 0 0
38 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 0 0 0
39 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0 0 0
40 ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 0 0 0
41 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 0 0
42 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 0 0 0
43 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 0 0
44 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑΤΟΥ 0 0 0
45 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 0 0 0

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

100μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

18η θέση ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ με επίδοση 13,65

 

400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η θέση ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΔΑ με επίδοση 55,90 Α.Ρ.

8η θέση ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΑ με επίδοση 59,92

9η θέση ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ με επίδοση 60,00

22η θέση ΔΕΔΕ ΑΝΤΩΝΙΑ με επίδοση 65,69

31η θέση ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ με επίδοση 68,42

33η θέση ΜΠΑΣΟΥΚΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 69,30

 

3.000μ. με Φυσικά Εμπόδια ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η θέση ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ με επίδοση 12,21,17

 

Δισκοβολία ΓΥΝΑΙΚΩΝ

3η θέση ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ με επίδοση 33,65

4η θέση ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ με επίδοση 30,23

 

Σφαιροβολία ΓΥΝΑΙΚΩΝ

6η θέση ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ με επίδοση 9,79

9η θέση ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ με επίδοση 9,00

 

Σκυταλοδρομία 4 Χ 100μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

3η θέση με επίδοση 49,65

ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ Μ.- ΦΡΑΤΖΗ Δ. - ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.- ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡ.  

 

100μ. ΑΝΔΡΩΝ

9η θέση ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ με επίδοση 11,34

26η θέση ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ με επίδοση 12,09

43η θέση ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ με επίδοση 12,74  

 

400μ. ΑΝΔΡΩΝ

16η θέση ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ με επίδοση 53,16 

 

Άλμα Τριπλούν ΑΝΔΡΩΝ

8η θέση ΝΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ με επίδοση 12,44 Α.Ρ.

 

Σκυταλοδρομία 4 Χ 100μ. ΑΝΔΡΩΝ

8η θέση με επίδοση 44,68

ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΠΕΝΑΚΗΣ Β - ΧΙΩΤΗΣ Ν - ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣ

 

 

©2018 Γυμναστικός Σύλλογος Νεάπολης. All Rights Reserved. Designed By kovix.gr

Αναζήτηση